"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Тасос Халкидики
Villa Argiri - Skala Potamia - Тасос 02.09  - 09.09 Coral Blue Beach Hotel 3*, Gerakini Период Услуга Цена
по лице со вклучен превоз 179 € Цена за 2 лица за даден број ноќевања со појадок и вечера
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -30% Double room
цена за 2 лица
Студио 1/2 309 € 216 € 01.09 - 03.09 2 HB продадено
Студио 1/2 + 1 309 € 216 € 04.09 - 07.09 3 HB продадено
Студио 1/3 319 € 223 € 04.09 - 11.09 7 HB продадено
Студио 1/4 329 € 230 € 09.09 - 11.09 2 HB 180 €
09.09 - 16.09 11.09 - 18.09 ПРОДАДЕНО
по лице со вклучен превоз 149 € Bungalow
цена за 2 лица
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -20% 2 деца до 11,99 БЕСПЛАТНО 01.09 - 04.09 3 HB продадено
Студио 1/2 + 1 259 € 207 € 02.09 - 04.09 2 HB продадено
Студио 1/3 269 € 215 € 04.09 - 11.09
Последна соба
7 HB 509 €
Студио 1/4 279 € 223 € 11.09 - 18.09 7 HB 590 €
Family Bunk Bed
цена за 2 лица
Villa Barbara - Skala Potamia - Тасос 02.09  - 09.09 2 деца до 11,99 БЕСПЛАТНО 01.09 - 04.09 3 HB продадено
по лице со вклучен превоз продадено Трет возрасен плаќа 27 еур на ноќ 04.09 - 07.09 3 HB 280 €
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -30% 04.09 - 11.09
Последна соба
7 HB 529 €
Студио 1/2+1 и 1/2 339 € продадено  11.09 -18.09 7 HB 650 €
09.09 - 16.09
по лице со вклучен превоз 149 € Hotel Maya Bay Калитеа Период Услуга Цена
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -20% Цена за 2 лица за даден број ноќевања / наем на соба
Студио 1/2+1 и 1/2 279 € 223 € Standard room
цена за 2 лица
01.09 - 04.09 3 RO продадено
Villa Alexandra - Skala Potamia - Тасос 02.09  - 09.09 04.09 - 07.09 3 RO 180 €
по лице со вклучен превоз продадено  07.09 - 11.09 4 RO продадено
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -30% 04.09 - 11.09
Последна соба
7 RO 326 €
Студио 1/2 339 € продадено 11.09 - 18.09 7 RO 299 €
Студио 1/3 339 € продадено
09.09 - 16.09 Polychrono Beach Hotel Период Услуга Цена
по лице со вклучен превоз 149 € Цена за 2 лица за даден број ноќевања со појадок
Цени за НАЕМ НА СОБА наем на соба за 7 ноќи -20% Quadruple room Ground Floor
цена за 2 лица
Студио 1/2 289 € 231 € 2 деца до 11,99 БЕСПЛАТНО 04.09 - 11.09 Продадено
Студио 1/3 289 € 231 € 11.09 - 18.09 7 BB 286 €
Triple room
цена за 2 лица
2 деца до 11,99 БЕСПЛАТНО 04.09 - 11.09
продадено
Трет возрасен плаќа 99 еур  11.09 - 18.09 7 BB 330 €
Quadruple room
цена за 2 лица
2 деца до 11,99 БЕСПЛАТНО 04.09 - 11.09 продадено
Трет возрасен плаќа 99 еур  11.09 - 18.09 7 BB 340 €
Четврти возрасен плаќа 149 еур 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.