hurghada-leto-2023
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Додај соба
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен/и
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Во ред

Hurghada Summer 2023

ХУРГАДА

сo директен лет од Скопје

7 ноќевања / 8 полни дена
Нема ништо поубаво од  помислата дека летото набрзо започнува. Ако се одлучите да патувате во Африка, тогаш Египет Ви нуди многу можности за комплетен одмор. Одморите во Хургада стануваат сè попопуларни кај туристите. Тие се вистински рај за оние кои сонуваат за лето во текот на целата година.Времето во Хургада овозможува уште кон крајот на февруари да се оди на плажа. Одмаралиштето, кое некогаш било рибарско село, е меѓу најдобрите дестинации за луѓе од целиот свет.

Поминете си го својот одмот  во  Хургада со  6 ноќевања  на all Inclusive пакет.

Можете да изберете од мноштво на  хотели, кој  АтлантиС ги одбра за вас како најдобра комбинација на цена и квалитет. За време на Вашиот одмор во египетското одморалиште, можете да ја разбиете монотоноста со многу пријатни дневни патувања. Некои нудат нуркање во неверојатните води на Црвеното Море, а други јавање на камила во Сахара.

Прекрасните хотелите ќе се потрудат одморот да ви биде совршен. Собите се пространи со прекрасен поглед на Црвеното Море, кујна - интернационална, и опции за забава - разновидни.

Секако, ако сакате да дознаете повеќе за историјата на оваа древна цивилизација, не двоумете се да се одлучите за екскурзиите што нашиот партнер ги организира за Вас. 

 

Standard Room - All Inclusive
Promo Back View Room (Window) - All Inclusive
Club Room Back view No Balcony - All Inclusive
Promo room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Promo Caves Room - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
Comfort Garden View - All Inclusive
Standard Sea Side View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Family Second Line Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Deluxe Back View Room - All Inclusive
Standard Pool or Side Sea View Room - All Inclusive
Premium Garden Side View 2nd Line Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Pool Or Lake View Room - All Inclusive
Standard Pool Or Lake View Room - All Inclusive
Superior Pool View Room - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Superior Room - All Inclusive
ECONOMY ROOM WITH BALCONY - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Classic Mountain / Garden View - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Double GV/SSV Room - All Inclusive
Promo room - All Inclusive
Bungalow Garden View - All Inclusive
Classic Garden View Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive (Set Menu)
Standard Back View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Room (Pool/Garden) - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard garden / Aqua Room - All Inclusive
Standard Pool/Garden Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
SUPERIOR GARDEN VIEW - All Inclusive
DELUXE POOL VIEW - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Promo room - All Inclusive
Superior GV / PV Room - All Inclusive
Superior Garden / Golf View - All Inclusive
Garden View Suite - Ultra All Inclusive
Superior Side View Room - All Inclusive
Deluxe Room - Premium All Inclusive
Superior Room - All Inclusive
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.