Мапа

VILLA MITIKAS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

VILLA MITIKAS Слики и Видеа

Дополнителни информации


Термини Бр на ноќевања  1/3 студ бр 301.302  1/3 студ.бр 101;102;201  1/4 студ.бр 202 1/3+1/3 апартман 303
22.05.2022 7 ноќевања 70 € 80 € 90 € 100 €
29.05.2022 7 ноќевања 115 € 130 € 160 € 180 €
05.06.2022 7 ноќевања 160 € 180 € 199 € 250 €
12.06.2022 7 ноќевања 230 € 250 € 275 € 330 €
19.06.2022 7 ноќевања 250 € 280 € 300 € 379 €
26.06.2022 7 ноќевања 260 € 310 € 359 € 429 €
03.07.2022 7 ноќевања 280 € 315 € 369 € 469 €
10.07.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
17.07.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
24.07.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
31.07.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
07.08.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
14.08.2022 7 ноќевања 330 € 360 € 379 € 469 €
21.08.2022 7 ноќевања 320 € 350 € 350 € 399 €
28.08.2022 7 ноќевања 270 € 300 € 309 € 340 €
04.09.2022 7 ноќевања 250 € 290 € 289 € 310 €
11.09.2022 7 ноќевања 180 € 200 € 209 € 230 €
18.09.2022 7 ноќевања 100 € 120 € 150 € 170 €
25.09.2022 7 ноќевања 70 € 80 € 80 € 100 €

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

• За возрасни 2.480 мкд. (40€)
• За деца до 11,99 години 1.860 мкд. (30€) 
• Деца до 1.99 годинa БЕСПЛАТНО (НЕ КОРИСТИ СЕДИШТЕ)
• За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
• Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
• Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
• Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на агенцијата.

Услови под кои важи аранжманот
Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
• За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
• Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
• Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
• Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
За хотелот:
Неи Пори идеално место за мирен и опуштен одмор. Местото го карактеризира долга, широка, песочна, плитка, плажа, паркови со зеленило, голем број ресторани, барови и широки улици. Шеталишетото покрај плажа изобилува со продавници, таверни, слаткарници, златара и продавници за кожа и крзно.  Дополнителни соджини за забава и рекреација, се Луна паркот, Картинг патеката, спортскиот центар, уредени детски игралишта и водени спортови. Во близина се наоѓаат туристичките места Платамона и Лептокарија. Медитеранската вегетација, фасцинантен поглед кон планината Олимп, чиј врв е покриен со густи облаци, чистото море го прават Неи Пори како од бајка. На 10 км од местото се наоѓа делтата на реката Пиниос.

Вила Митакас се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори. Располага со 7соби од ко ( 5 -студија1/3, 1 -студија 1/4 Aпартман 1/3+1/3. Вилата се наоѓа 80m одалечена од плажа .Wi-fi - бесплатно додека климата е со доплата 5 евра на ден


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.