Villa Luiza - Vrahos Greece Ionian Coast Vrachos
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Villa Luiza - Vrahos Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице 
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) -60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
  • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

-Деца од 2-11,99год  - 10еур попуст 

 

Сместување
Вила Луиза се наоѓа во Врахос, на прва линија од плажа.  Располага со трокреветни и четворокреветни апартмани сите со поглед на море. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI и клима (се доплаќа 6 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат и имаат две простории, спална со еден брачен кревет и еден единечен кревет, плус софа во кујната. Апартмани 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.
За хотелот:

ВРАХОС – ВИЛА ЛУИЗА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3апп

1/3+1апп

ПРОМО

24.05-31.05.2023

7

139

159

ПРОМО

31.05-07.06.2023

7

179

199

ПРОМО

07.06-14.06.2023

7

279

319

 

14.06-21.06.2023

7

319

349

 

21.06-28.06.2023

7

359

379

 

28.06-05.07.2023

7

409

429

 

05.07-12.07.2023

7

479

509

 

12.07-19.07.2023

7

479

509

 

19.07-26.07.2023

7

479

509

 

26.07-02.08.2023

7

509

539

 

02.08-09.08.2023

7

509

539

 

09.08-16.08.2023

7

509

539

 

16.08-23.08.2023

7

459

489

 

23.08-30.08.2023

7

369

399

 

30.08-06.09.2023

7

279

299

 

06.09-13.09.2023

7

219

239

 

13.09-20.09.2023

7

189

209

ПРОМО

20.09-27.09.2023

7

149

169

ПРОМО

Villa Luiza - Vrahos Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.