Мапа

Villa Janis Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Villa Janis Слики и Видеа

Дополнителни информации

 

ВИЛА ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период  Ноќи 1/3 студио 1/4 студио 2/6 апартман Промо цени на кои не следува попуст
21.05-28.05.2022 7 59 € 89 € 109 € ПРОМО ЦЕНА
28.05-04.06.2022 7 69 € 109 € 149 € ПРОМО ЦЕНА
04.06-11.06.2022 7 109 € 169 € 199 €
11.06-18.06.2022 7 139 € 189 € 249 €
18.06-25.06.2022 7 179 € 239 € 279 €
25.06-02.07.2022 7 219 € 279 € 299 €
02.07-09.07.2022 7 249 € 299 € 309 €
09.07-16.07.2022 7 269 € 319 € 339 €
16.07-23.07.2022 7 279 € 319 € 339 €
23.07-30.07.2022 7 290 € 319 € 339 €
30.07-06.08.2022 7 290 € 319 € 339 €
06.08-13.08.2022 7 290 € 319 € 339 €
13.08-20.08.2022 7 279 € 299 € 309 €
20.08-27.08.2022 7 239 € 259 € 289 €
27.08-03.09.2022 7 209 € 239 € 259 €
03.09-10.09.2022 7 189 € 209 € 229 €
10.09-17.09.2022 7 159 € 179 € 209 €
17.09-24.09.2022 7 129 € 139 € 159 € ПРОМО ЦЕНА
24.09-01.10.2022 7 89 € 109 € 139 € ПРОМО ЦЕНА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2022

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни смени

Доплата за туристичка такса – 0,5еур (се плаќа во објектот) 

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·        Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице

·        Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 45€ по лице

·        Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово – 45€ по лице

·        Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице

·        Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице

·        Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице

·        Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице


ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

·        Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 35€ по лице

·        Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 35€

·        Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

·        Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице

·        Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -40€ по лице


Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·   Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·   Деца до 1,99 години бесплатно (НЕ КОРИСТИ СЕДИШТЕ)


За хотелот:

ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите времиња поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен град кој изобилува со прекрасни објекти за сместување, изградени според високите стандарди на туризмот. Видно изменетата инфраструктура само го надополнува севкупниот впечаток за нејзината туристичка понуда. Освен со убавата плажа овој град плени и со големата пешачка зона, големо шеталиште, голем убав парк со прекрасно зеленило, многу хотели, ресторани, кафе барови и продавници како и со добро познатото гостопримство на неговите жители.


Вила Јанис

ВВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.

Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима (со доплата од 4еур на лице место).

 

Адреса: Alexader papagou 20 Leptokaria

Име: Gounos Giannis контакт број: 0030 697 864 7511 за лица со сопствено возило

GPS координати: 40.060262, 22.561240


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.