Мапа

VILLA EVA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

VILLA EVA Слики и Видеа

Дополнителни информации
Вила ЕВА - НЕА ФЛОГИТА
Термини Бр. ноќевања 1/4
  Студио/Апартман
1/5 
 Апартман

21.05.2022-28.05.2022

7 ноќевања

90 €

100 €

28.05.2022-04.06.2022

7 ноќевања

150 €

170 €

04.06.2022-11.06.2022

7 ноќевања

230 €

240 €

11.06.2022-18.06.2022

7 ноќевања

270 €

280 €

18.06.2022-25.06.2022

7 ноќевања

320 €

330 €

25.06.2022-02.07.2022

7 ноќевања

340 €

360 €

02.07.2022-09.07.2022

7 ноќевања

410 €

440 €

09.07.2022-16.07.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

16.07.2022-23.07.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

23.07.2022-30.07.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

30.07.2022-06.08.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

06.08.2022-13.08.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

13.08.2022-20.08.2022

7 ноќевања

450 €

480 €

20.08.2022-27.08.2022

7 ноќевања

410 €

420 €

27.08.2022-03.09.2022

7 ноќевања

320 €

340 €

03.09.2022-10.09.2022

7 ноќевања

260 €

280 €

10.09.2022-17.09.2022

7 ноќевања

200 €

230 €

17.09.2022-24.09.2022

7 ноќевања

140 €

160 €

*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден (се плаќа во вилата).  
*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни 2.480 мкд. (40€)
За деца до 11,99 години 1.860 мкд. (30€)

Деца до 2 години БЕСПЛАТНО, без седиште (не користат седиште)
• Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
• За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 10 дена пред започнување на аранжманот.
• Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
• За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
• Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
• Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
• Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
• Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
• Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на агенцијата.
За хотелот:
Вила ,,Eva'' (поранешна вила ,,Corfu'') е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел ''Corfu'', на  50 метри од плажа. Располага со четири-креветни и пет-креветни апартмани, и четири-креветни студија, со комплетно опремени кујни, WC, тераси.
*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден,(се плаќа во вилата)
*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.