"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Thermo Spa Hotel Rimska Banya Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотелот се наоѓа на 10км од ски центарот во Добриниште.
Центарот на Банско и автобуската и железничката станица се во рамките на 6км.
Бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место во хотелот се до пополнување на местата.
Концепт за исхрана
Ресторанот во хотелот служи бугарска кујна.
Гостите исто така може да се релакрисаат во лоби барот или во градината во која има и игралиште за деца.
Сместување
Сите соби се опремени едноставно и имаат кабловска ТВ, минибар и бокал.
Повеќето од собите се со балкон и поглед на шумата или градот Банско.
Health Care
СПА центарот се состои од топла када и 2 базени на затворено од кои 1 може да открие во текот на летото.
Третмани за масажа и фитнес објекти, како и СПА капсула и објекти за бања на Клеопатра може да се користат со дополнителна наплата.
За хотелот:
На тивка локација на работ на Бања, хотелот е на 5км од ски центарот Банско и нуди бесплатен шатл до ски лифтовите во зима.
СПА центарот вклучува бесплатна сауна, парна бања и базен.
Бесплатен интернет е достапен во цел хотел.

Thermo Spa Hotel Rimska Banya Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.