Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

ST. IVAN RILSKI Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ST. IVAN RILSKI Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- џакузии
- сауна 
- парна бања
- шах 
- безжичен интернет 


Со доплата : 
- паркинг 
- пинг понг 
- билијард 
- солариум 
- турска бања 
Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 6 и 11,99 се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 1,5 километри далеку од центарот и 800 метри од Гондола лифтот. 


Дополнителни информации
Миленичиња се дозволени - со доплата на лице место 
( само во анекс зградата ) 
Сместување
Сите соби во St.Ivan Rilski Hotel & Apartments  се преубаво декорирани, целосно опремени со саталитски телевизор, телефон, мини бар, целосно  опремено купатило со туш кабина или када, фен, тераса. Во апартманите во анекс зградата има целосно опремена кујна ( бокал за топла вода, микробранова печка, фурна, чаши, чинии, тостер, фрижидер- готвење е дозволено).  

Тип на соби : 

1.Двокреветни соби - 96 соби (макс. 2+1 лица, 30m2)
2.Еднокреветни соби - 5 соби (макс. 1 лица, 23m2)
3. Двокреветни соби  Делукс - 6 соби (макс. 2+1 лица, 55m2)
4. Студио - 14 соби (макс. 2+1 лица, 30m2)
5. Апартман со една спална соба - 64 соби ( макс. 2+2 лица, 60m2)
6. Соба за лица со посбени потреби - 2 соби (макс. 2+1 лица, 55m2) 


Пансион
Услуга : 
1. Ноќевање со појадок  - BB (buffet breakfast)
2. Полупансион ( појадок и вечера) - HB (buffet breakfast and dinner)
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2007 година, а е реновиран во 2015 година.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.