Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

ST. GEORGE SKI & HOLIDAY Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ST. GEORGE SKI & HOLIDAY Слики и Видеа

Во цената е вклучено:

Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- џакузии 
- парна бања 
- финска бања 
- релакс зона 
- безжичен интернет 

Со доплата : 
-  пинг понг 
- масажа 
- турска бања 

Услови за деца
Туристите помеѓу : 2 - 13,99 години се сметаат за деца  во овој хотел.  
Локација
Локација : 1 километар од центарот на Банско и 800 метри далеку од Гондола лифтот. Дополнителни информации
Миленичиња се дозволени до 5 кг. - со доплата 
Сместување

Тип на соба : 
1. Двокреветни соби - 23 соби (макс. 2+1/ 3 лица, 35 m²)
2. Студио - 19 соби ( макс. 2+1 / 3 лица , 43 m²) 
3. Апартман со една спална соба - 50 соби (макс.2+2 / 4 лица, 65 m²)
4. Апартман со две спални соби - 15 соби ( макс. 4+2 лица, 95 m²) 
5. Апартман со три спални соби ( макс. 6+2 лица) 

Пансион

Услуга : 
1. Ноќевање со појадок -  BB (breakfast)
2. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner)
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2010 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.