Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

SAINT GEORGE PALACE Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

SAINT GEORGE PALACE Aparthotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цента е вклучено : 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- џакузии
- парна бања 
- сауна 
- безжичен интернет 
- креветче за бебе - на барање ( по едно креветче на апартман ) 
- паркинг (надворешен )  Со доплата : 
- билијард 
- масажа 
Услови за деца
Туристите  помеѓу 4- 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. Локација
Локација : 3,5 километри далеку од центарот на Банско и 800 метри далеку од Гондола лифтот. Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување

Капацитет : 1 зграда/ 4/5 споредни згради/ 7 лифта

Тип на соби :  
1.Студио - 16 соби (макс. 2 лица, 30 m²) 
2. Апартман со една спална соба - 26 соби (макс. 2+2/3 лица, 50 m²) 
3. Апартман со две спални соби - 23 соби (макс. 4+2/5 лица, 75 m²) 
4. Апартман со три спални соби- 6 соби (макс. 6+2/7 лица, 100 m²)
5. Соба за лица со посебни потреби - 1 соба (макс. 2 лица )

 
Пансион

Услуга : 
1. Наем на соба - RO (no meal)
2. Ноќевање со појадок - BB (breakfast)
3. Полупансион ( појадок и вечера )  -   HB (breakfast and dinner - buffet or menu depends on availability, no drinks included for dinner). 
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2007 година и реновиран во 2017 година.
Saint George Palace Bansko 4* се наоѓа на највисока точка во Банско и располага со најубав поглед кон градот и кон планините, располага исто така и со најголем базен, релакс зона, одличен е за престој на семејства, група на пријатели и за бизнис состаноци.Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.