Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Radika Resort & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Radika Resort & Spa Слики и Видеа

Дополнителни информации
Во зима, гостите може да изнајмат ски опрема и моторни ски санки за деца и возрасни.
Во лето гостите може да уживаат на базен на отворено и бар, како и спортско игралиште и услуга за изнајмување на велосипеди.
Сместување
Просторните соби во хотелот се со модерен или барок стил. Тие имаат ТВ со над 80 канали, минибар, клима уред и бања.
Бесплатен интернет е достапен во сите области.
Health Care
СПА центарот може да се користи бесплатно и вклучува сауна, топла када, парна бања и фитнес центар.
Дополнително третманите и масажите во турски амам се достапни со доплата.
Home Location
Бесплатен приватен паркинг е достапен во хотелот како и пешачки и планински велосипедски патеки се  во близина.
Скопје е на 90км од хотелот.

За хотелот:
Планинско одмаралиште во националниот парк Маврово во Западна Македонија, на 9км од скијачкиот центар Маврово, хотелот ужива во живописна локација опкружена со чисти шуми и веднаш над Мавровското езеро.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.