Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

PIRIN GOLF HOTEL & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

PIRIN GOLF HOTEL & SPA Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- 3 надворешени базени
- внатрешен базен 
- сауна 
- ароматизирана парна бања
- ледена фонтана 
- ски опрема 
-  лакониум ( сува терапија) 
- инфрацрвена сауна


Со доплата : 
- фитнес центар ( хотелски дел) 
- пинг понг 
- масажа
- шах, карти

Резултати од пребарување

Резултати од интернетСместување
 Тип на соби : 
1.  (11) Standard double rooms (max. 2+1 persons, 35-40 m²)
2.  (50) Superior double rooms (max. 2+1 persons, 35-40 m²)
3.  ( 4 ) Junior suites (max. 2+1 persons, 35-45 m²)
4.  (58) studios (max. 2+2 persons, 35-44 m²)
5.  (55) 1-bedroom apartments (max. 2+2 persons, 60-72 m²)
6.  (23)2-bedroom apartments (max. 4+2 persons, 85-100 m²)
7.  ( 2 )Lake House (max. 6+2 persons, twoo floors, three bedrooms, 130 m²).

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.