ODYSSEE RESORT THALASSO & SPA ZARZIS Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

ODYSSEE RESORT THALASSO & SPA ZARZIS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Краток опис
Има 323 пространи соби и 21 апартман. Апартманите со една или две соби се идеални за семејства. 344-те шармантни соби и апартмани нудат удобност со 4 ѕвезди со балкон со поглед на море, базен или градини.

Плажа
Хотелот се наоѓа директно на плажа со пристаниште.За децата има и детски базен.
Локација
L'Odyssée Resort & Thalasso е 4-ѕвезден хотел кој се наоѓа во Зарзис директно на плажата. Со своите уникатни апартмани и пространи соби, разни ресторани и многу рекреативни содржини.На 60 минути од аеродромот Џерба, 15 минути од центарот на Зарзис.
Карактеристики за соба
телевизија
мини бар
фен
тоалети
Спорт и рекреација
тениски игралишта
одбојка на плажа
спортови на вода: сурфање на ветер, кајакарство, катамаран
амфитеатар за претстави
ноќен клуб
фитнес
џакузи
Карактеристики за хотелот
главен ресторан
a la carte ресторани
4 барови
централен базен со свежа вода
термички базен
затворен базен загреан во зима
Спа центар
Дополнителни информации
Последно ажурирање на информацијата /15.02.2023 година/.
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.

ODYSSEE RESORT THALASSO & SPA ZARZIS Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.