Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

MPM GUINESS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

MPM GUINESS Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен
- релаксирачка зона 
- парна бања
- сауна 
- џакузии
- паркинг ( надворешен - ограничени места ) 

Со доплата : 
- билијард 
- масажа 
- паркинг ( гаража ) 
Услови за деца
Услови за деца :
Туристите помеѓу 2-11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација

Локација :  Yavor Str., 2770 Bansko, Bulgaria

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување

Тип на соба : 
1. Студио - 32 соби (макс. 2+1 лица, 35 m²)
2. Апартман со една спална соба - 59 соби (макс. 2+2 лица, 50 m²) 
3. Апартман со две спални соби - 12 соби  (макс. 4+2 лица, 75 m²).


Пансион
Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера )  - HB 
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2008 година, а е реновиран во 2015 година. Се наоѓа на 500 метри од центарот на Банско и 200 метри од Гондола лифтот. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.