MAXI Park Hotel & SPA Bulgaria Velingrad Centar
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

MAXI Park Hotel & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотелот е оддалечен 130км од Софија и 86 км од Пловдив.
Сместување
Сите соби се пространи во хотелот и имаат клима уред, кабловска ТВ, простор за седење и голема бања со када.
Health Care
СПА центарот во хотелот располага со надворешна топла када, 3 минерални кади со различни температури, финска сауна, руска сауна, чедар сауна, тепидариум, релаксирачка зона и контраст базен. Исто така има 9 кабини за масажа и 1 козметичка.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Велинград, лоциран е среде парк од борови дрвја на еден рид.
Тој нуди луксузни соби, бесплатен интернет, паркинг, СПА област и 4 базени - од кои 1 со вода, 1 со соли, 1 голем затворен базен и 1 на отворено.

MAXI Park Hotel & SPA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.