"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

LUCKY BANSKO SPA & RELAX Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- надворешен базен 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања 
- релакс зона 
- ледена соба 
- солена соба 
- безжичен интернет
- креветче за бебе - на барање 
- паркинг ( надворешен ) 


Со доплата : 
- масажа 
- солариум 
- спа процедури и третмани 
- паркинг ( гаража ) 
Услови за деца
Политика за деца : 
Туристите помеѓу : 4-11,99 години се сметаат како деца во овој хотел. Дополнителни информации

Миленичиња дозволено - со доплата на лице место. Сместување

Капацитет :  2 поврзани згради / 5 споредни згради / 4 лифта 

Тип на соби : 
1. Студио Лукс - 67 соби (макс. 2+1 лица, 25 m²)
2. Апартман со една спална соба - 9 соби  (макс. 2+1 лица, 30-35 m²)
3. Делукс или Екзекјутив апартмани - 48 соби  (max. 2+2/3 лица, 50-65 m²)
4. Апартман со две спални соби - 2 соби (макс. 4+1 лица, 80-83 m²) 

Пансион

Услуга : 
1.Ноќевање со појадок - BB (breakfast)
2.Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner)

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2007 година, последно е реновиран во 2017 година. 
LUCKY BANSKO SPA & RELAX Aparthotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.