Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Lara Lux Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Lara Lux Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
клима, кабловска, ТВ, Wi-Fi, паркинг (во гаража на објектот) и базен со лежалки - бесплатно
Услови за деца
ПОПУСТИ:
- деца до 3 години имаат бесплатен престој (на заеднички кревет без храна)
- деца од 3 до 9,99 години на заеднички кревет плаќаат 50% од цената.
- деца од 3 до 11,99 години на посебен кревет плаќаат по 70% од цената.
- дете до 11,99 години со еден возрасен во студиото плаќа 80% од цената.
Забелешки
Напомена Covid-19:
Почитувани клиенти, би сакале да ве информираме дека поради Covid-19 пандемијата, постои можност на дестинацијата на која патувате да се применуваат посебни правила, а поради вашата лична безбедност кои ги предвидела Владата на земјата во која се наоѓате. Овие правила можат да се однесуваат и на сместувачката единица во која се наоѓате, на нејзиниот начин на опремување на кујната во студијата и апартманите, начинот на замена на постелнина, крпи, понуди за храна и пијалоци.
Поради состојбата со  корона вирусот, овој објект презема мерки за заштита на здравјето на гостите и вработените. Затоа, одредени услуги и содржини можеби не се достапни во целост или воопшто.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Карактеристики за соба
 *Сместување во собите од 12.00 ч., напуштање до 09.00 ч.
Концепт за исхрана
УСЛУГА ИСХРАНА - во модерно опремениот ресторан ЛАРА 3:
- Појадок - комбинирана шведска маса - разновидна понуда на топли пијалоци, сладок и солен појадок со понуда од
2 или повеќе јадења според анкетата „денес за утре“.
- Ручек и вечера - комбинирана шведска маса - супи, чорби, салати, десерти, со понуда од 2 или повеќе јадења - според анкета „денес за утре“.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Туристичката такса и осигурувањето не се вклучени во цената - се плаќаат на рецепција дневно по лице:

деца до 12 години - 0,50 €, од 12-18 години. - 1 €, возрасни 1,50 €


Сместување

Модерно опремените соби (1/2, 1/3, 1/4) поседуваат сопствена тераса, располагаат со телевизор, телефон, TWC, Wi-Fi, фрижидер, клима и кујна. Објектот поседува отворен базен со лежалки и чадори за сонце кои се гратис за гостите на објектот. 

Пансион


За хотелот:

Студио Апартмани "Lara Lux****  се наоѓаат во мирниот дел на Чањ на 80 метри од плажа (отспротива апартхотелот Лара). Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 студиа, рецепција, ресторан, отворен базен со чадори и лежалки, летна градина со игралиште за деца, бесплатен паркинг во гаражите на објектот.Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.