Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Hotel Wow Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Hotel Wow Слики и Видеа

Краток опис
Погодно лоциран во срцето на Будва, hotel Wow е совршено место за запознавање на Будва, Стариот град и најубавите плажи на црногорскиот брег.
Препознатлив по својот модерен ентериер, хотелот е погоден за клиенти кои бараат високо квалитетна услуга, удобност и пријатна околина. Уживајте во гастрономските специјалитети на докажани готвачи.
Плажа
Хотелот е лоциран на 550 метри од плажата Пизана.
Во цената не е вклучено:
Гостите можат да резервираат паркинг простор во гаражата на хотелот по пристапни цени.
Во цената не е вклучена туристичка такса од 1,00евра на лице на ден и осигурување од 0,50евра на лице на ден.
Услови за деца
Детско креветче, на барање (со доплата)
Локација

Mediteranska 85310, Budva, Crna Gora

Карактеристики за соба
Сите сместувачки единици во хотелот WOW имаат простор за седење, телевизор со рамен екран со сателитски канали, машина за миење садови, кетлер, биде, фен  и приватна бања со бесплатен тоалетен прибор и туш. Некои единици имаат кујна, опремена со микробранова печка. Сите соби имаат клима уред и работна маса. Собите имаат поглед на градот.
Концепт за исхрана
Во хотелот се служи појадок на база шведска маса или континентален појадок.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Понудата на овој хотел вклучува 24-часовна рецепција, шатл трансфер од и до аеродром, услуга во соба и бесплатна WiFi конекција. Хотелот е pet friendly.
Сместување
Хотелот WOW има 30 сместувачки единици кои се поделени на стандардни студио апартмани и апартмани со една спална соба
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Home Location
Популарни дестинации во близина на хотелот WOW се плажата Ричардова глава, плажата Могрен и  трговскиот центарTQ Plaza, кој се наоѓа на 100м од хотелот WOW. Најблискиот аеродром е аеродромот Тиват, на 22 км од хотелот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.