Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Hotel Tino Sveti Stefan Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Hotel Tino Sveti Stefan Слики и Видеа

Концепт за исхрана
Вкусен појадок се служи секое утро во хотелот, додека и за вечера гостите може да уживаат во ресторанот на хотелот. Услуга во соба е исто така достапна.
Дополнителни информации
Исто така во хотелот се достапни маса за пинг понг и просторија за багаж.
Античкиот театар во Охрид се наоѓа на 4км од хотелот, додека аеродромот во Охрид е на 12км.
Сместување
Секоја соба е удобно опремена со балкон, ТВ со рамен екран и минибар. Покрај тоа тие располагаат со приватна бања додека во апартманите има и ареа за седење.
General Warning
Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место во хотелот.
Health Care
Велнес центарот на хотелот се состои од затворен и отворен базен, сауна, амам и фитнес центар.
Достапна е и масажа со доплата.
За хотелот:
Се наоѓа на брегот на Охридското езеро, хотелот нуди бесплатен интернет, клима, 24 часовна рецепција, велнес центар и ресторан.
Достапен е и бесплатен паркинг за гостите во хотелот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.