Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Hotel Palas Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Hotel Palas Слики и Видеа

Краток опис
Модерно опремениот Hotel Palas кој се простира на 5 спрата се наоѓа на самиот брег на морето, во задниот дел на градската плажа Petrovac и е синоним за квалитет и пријатен одмор.

Плажа
Веднаш до хотелот се протега песочна плажа долга 600 m. Хотелот поседува дел од плажата наменет за своите гости.
Покрај градската плажа во близина (приближно 500 m) се наоѓа и плажата Lučice, долга 220 m. 
Лежалки и чадори се достапни со доплата.
Во цената не е вклучено:
Хотелот има паркинг кој гостите може да го користат со доплата. 
Услови за деца
Најмладите гости може да ја користат модерно опремената детска игротека и игралиштето во рамките на хотелот.
Спорт и рекреација
Wellness центарот, на површина од 300 m², нуди широк спектар на различни третмани. Центарот има финска сауна, турска бања,
солена соба, џакузи..
За гостите кои сакат активен одмор на располагање има теретана (80 m²) со најсовремена опрема, соблекувална и тушеви. 
Во понудата исто така има и различни масажи како и козметички третмани: релакс масажа, спортска масажа, антицелулит, лимфна дренажа, шиатсу, рефлексологија на стапала и кралска масажа.Исто така постои и салон за убавина каде што може да се закажат третмани за лице и тело, педикир, маникир.
Љубителите на спортската рекреација на располагање имаат терени за мини голф, пинг-понг, полигон за стрелаштво и куглана.
Во рамките на wellness центарот се наоѓа и базен на отворено со солена вода и внатрешен базен со слатка вода.
За децата има внатрешен детски базен. 

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Wireless Internet на сите јавни места (рецепција, лоби, базен, ресторан), интернет центар на рецепција, собна услуга, перење и пеглање, фризер, аптека, банка галерија..
Сместување
Собите имаат телефон, клима уред, Сат-ТВ, минибар, сеф, бесплатна Wi-Fi конекција, детски кревет (со доплата) и бања со туш кабина и фен.
Пансион
Хотелот работи на Half Board концепт.
За хотелот:
Hotel Palas се карактеризира со љубезен персонал, одлична и разновидна храна, многу содржини, удобни и пространи соби и близината на морето и плажата. Збогатен е со нови хотелски содржини и нов wellness & spa центар. 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.