Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Hotel Budva Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Hotel Budva Слики и Видеа

Краток опис
Хотел Будва се наоѓа во центарот на Будва, покрај променадата до море и на само неколку чекори од песочната Словенска плажа и марина. Хотелот располага со ресторан, бар и велнес центар. Бесплатна WiFi конекција е достапна низ хотелот.
Локација
 Slovenska Obala, Budva 85310, Montenegro
Карактеристики за соба
Секоја соба има ТВ со сателитски канали, централна климатизација, сеф, мини-бар и директна телефонска линија, како и бања со туш и фен.
Концепт за исхрана
Ресторанот на хотелот служи разновидни локални и интернационални јадења, а некои јадења се подготвуваат пред гостите. Освежителни пијалоци и коктели може да се уживаат на пространата тераса или покрај базенот.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Бесплатен паркинг е достапен на локацијата.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

За хотелот:
До старото градско јадро на Будва може да се стигне пеш брзо. Во близина на хотелот има трговски центар, разни барови на плажа и ноќни клубови. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.