Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Hotel Aqualina Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Aqualina Слики и Видеа

Спорт и рекреација
Од спортски активности во хотелот има програми на вода, пливање, фитнес и рекреација во базенот и игралиштата.
Сместување
Хотелот во својот сместувачки капацитет располага со 84 соби од кои 1 апартман со сауна, 6 соби со сауна и француски кревет, 64 двокреветни соби и 6 трокреветни соби. Сите соби се опремени со ЛЦД ТВ со кабловска телевизија, телефон, интернет, бања, минибар и услуга во соба.
Исто така има и сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот.
За хотелот:
Хотелот Аквалина се наоѓа во туристичката населба Свети Стефан на 6км оддалеченост од центарот на градот, на регионалниот пат Охрид - Св. Наум.
Хотелскиот комплекс се наоѓа на брегот на Охридското езеро, опкружен со површина од чиста вода на езерото од една страна и бескрајна зелена шума на националниот парк Галичица од друга страна.
Оваа локација Ви дава можност да поминете незаборавен одмор во стилот на модерното опкружување.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.