Мапа

Hot Springs Medical & SPA Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Hot Springs Medical & SPA Hotel Слики и Видеа

Спорт и рекреација
Хотелот нуди можност за организирање на јавање, планинарење и рафтинг, а исто така и за групно организирање на тури до културни места и тури за вино.
Ски лифтовите на Халин Валог и Банско се наоѓаат на помалку од 15 км од хотелот. Белица е 16 км, додека Боровец е оддалечен 44 км
Сместување
Собите се со поглед на планина или шумски предели и се опремени со телевизор со рамен екран со сателитски канали, минибар и безбедносна кутија. Исто така вклучуваат приватна бања со бесплатни тоалети, бањарки, папучи и фен.
Food
Доручек со континентална, американска и вегетаријанска опција е достапен секој ден во хотелот. Органскиот зеленчук и јајцата произлегуваат од фармата која припаѓа на хотелот. Гостите можат да уживаат во своите оброци во ресторанот на хотелот, во кој има отворена кујна и служат локални и медитерански јадења. На располагање е и лоби бар, каде што гостите можат да пијат пијалок или коктел.
Health Care
Спа центарот на Hot Springs Medical хотелот е опремен со сауна, парна бања, турски амам и масажа. Освен тоа хотелот поседува и отворен и затворен базен.

За хотелот:

Hot Springs Medical Hotel се наоѓа во Бања на само 5 км од Банско.

Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.