"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

Hot Springs Medical & SPA Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Спорт и рекреација
Хотелот нуди можност за организирање на јавање, планинарење и рафтинг, а исто така и за групно организирање на тури до културни места и тури за вино.
Ски лифтовите на Халин Валог и Банско се наоѓаат на помалку од 15 км од хотелот. Белица е 16 км, додека Боровец е оддалечен 44 км
Сместување
Собите се со поглед на планина или шумски предели и се опремени со телевизор со рамен екран со сателитски канали, минибар и безбедносна кутија. Исто така вклучуваат приватна бања со бесплатни тоалети, бањарки, папучи и фен.
Food
Доручек со континентална, американска и вегетаријанска опција е достапен секој ден во хотелот. Органскиот зеленчук и јајцата произлегуваат од фармата која припаѓа на хотелот. Гостите можат да уживаат во своите оброци во ресторанот на хотелот, во кој има отворена кујна и служат локални и медитерански јадења. На располагање е и лоби бар, каде што гостите можат да пијат пијалок или коктел.
Health Care
Спа центарот на Hot Springs Medical хотелот е опремен со сауна, парна бања, турски амам и масажа. Освен тоа хотелот поседува и отворен и затворен базен.

За хотелот:

Hot Springs Medical Hotel се наоѓа во Бања на само 5 км од Банско.

Hot Springs Medical & SPA Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.