"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT MAIN BUILDING Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- надворешен базен 
- внатрешен базен 
- Финска сауна 
- Арома сауна 
- парна бања
- креветче за бебе 
- безжичен интернет
- паркинг ( надворешен)
 

Со доплата : 
- билијард 
- масажа
- сеф
Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 6 и 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 2 километри далеку од центарот и 700 метри од Годнола лифтот. 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување

Тип на соби : 

1. Двокреветни супериор соби - 30 соби (макс. 2 лица, 20-25 m²)
2. Студио - 30 соби (макс. 2+1 лица, 30-35 m²)
3. Апартман со една спална соба - 25 соби (макс. 2+2/3+1 лица, 50-60 m²) 
4. Апартман со две спални соби - 5 соби  (макс. 4+2/5+1 лица, 70-80 m²)

Пансион

Услуга : 
1. Ноќевање со појадок - BB (breakfast - buffet or set menu)
2. Појадок и вечера - HB (breakfast and dinner).За хотелот:
Хотелот се наоѓа на границата со Националниот парк Пирин, на само 700 метри  од Гондола лифтот, 2 километри од центарот на Банско. Хотелот е изграден во 2010 година, а е реновиран во 2016 година ( главната зграда). Овој модерен ресорт располага со прекерасни, удобни соби кои се целосно опрмени со телефон( во некои соби) , телевизор, безжичен интернет, тераса ( на некои од собите- не во сите ). 

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT MAIN BUILDING Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.