Мапа

GREEN LIFE FAMILY Apartments PAMPOROVO Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

GREEN LIFE FAMILY Apartments PAMPOROVO Слики и Видеа

Facilities
• ресторан
• лоби бар
• Wi-Fi во целиот хотел (бесплатно)
• перење алишта, пеглање (се доплаќа)
• пегла
• необезбеден паркинг (бесплатно, капацитет за 6-7 автомобили, по достапност)
• домашните миленици се дозволени
Услови за деца
Туристите под 11 години хотелот ги смета за деца.
Локација
ЛОКАЦИЈА: 1,5 км оддалечен од центарот и 300 м од седежницата и гондолата Студенец.
Карактеристики за соба
• кујна (топли плочи, фрижидер, садови, садови за готвење и тави, дозволено готвење)
• кабловска телевизија
• Wi-Fi (бесплатно)
• камин - доплата за огревно дрво /во студијата нема камин/
• балкон, мебел на балкон
• тоалет и бања со туш и када, фен, крпи и козметика за бања / во студијата бањите се со туш/
• покривка на подот - тепих, паркет, теракота
• чистење на просторијата - секој ден
• промена на постелнина - двапати неделно
• промена на крпи - 3 пати неделно
• дополнителен кревет (софа на развлекување)

Во апартманите :
• дневна соба и 1 или 2 посебни спални соби со врати помеѓу собите
Winter Services
СКИ:
• ски гардероба за сопствена опрема (бесплатно)
Спорт и рекреација
Бесплатно
• сауна
• парна бања

Дополнително се наплаќа
• масажа
Сместување
• 2 згради • 6 катна зграда • 2 лифта 
• 45 студија (максимум 2 + 1 лице) 
• 35 1-спални апартмани (максимум 2+2/3+1 лице)
• 6 двоспални апартмани (максимум 4+2/5+1 лице).
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
Пансион
BB (бифе појадок) или HB (бифе појадок и вечера / во зимската сезона /).

Home Location
GPS координати: 41.645177642686560 , 24.695031344890594

Home Child
• бебешко креветче (бесплатно)
За хотелот:
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: хотелот е изграден во 2008 година и реновиран во 2015 година.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.