Мапа

Golden Rainbow VIP Residence Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Golden Rainbow VIP Residence Слики и Видеа

Плажа
Оддалеченост од плажа : 
Хотелот се наоѓа на самата плажа. 
Плажа - песочна плажа 
Чадори за сонце - со доплата 
Лежалки за на плажа - со доплата 


Локација

Локација: 8230 Slanchev Bryag, Sunny Beach, Бугарија

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволни во хотелот
Сместување

Собите во хотелот располагаат со : сеф ( со доплата на лице место ), телевизор, телефон, клима уред, интернет (бесплатно), фен за коса, туш, во некои од собите имаат и тераса. 

Тип на соби :
Двокреветни соби (максимално 2 лица , 32 m²) - 7 соби 
Студио (максимално 2+1/3 лица, 35 m²)  - 12 соби 
Супериор студио ( максимално 2+1/3 лица, 37 m²) - 14 соби 
Сјут- (максимално 2+2/3 лица, 48 m²)  - 3 соби
Апартман со 1 спална соба ( максимално  2+2/3 лица, 55 m²) -14 соби
Апартман лукс со 1 спална соба (максимално 2+2/3 лица, 55 m²) - 12 соби.


  
Пансион
Сместување на база :  Наем на соба 
Со доплата : Појадок / Ручек / Вечера 

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2011 година. Се состои од 2 главни згради и 8 споредни згради. Хотелот е лоциран на самата плажа, која е песочна и преубава. 
Хотелот располага со прекрасен надворешен базен кој е бесплатен за гостите на хотелот 
Приватен паркинг - со доплата на лице место. 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.