Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

EVELINA PALACE Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

EVELINA PALACE Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна
-  Wi-Fi
- креветче за бебе - на барање


Со доплата : 
- интернет кафе 
- масажа 
- пинг понг 
- игриУслови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 4 и 13,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Дополнителни информации
Миленичиња се дозволени - на барање 
Сместување
Тип на соба : 
1. Двокреветни соби - 42 соби (макс. 2+1/3 лица, 18-20 m²)
2. Студио - 3 соби ( макс.  2+2 лица, 32 m²) 
3. Апартман на барање -  2 соби (макс. 2+2/4 лица, 42 m²)
Пансион
Услуга :
1. Ноќевање со појадок - BB (breakfast) 
2. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner).
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2005 година, а е реновиран во 2015 година. Се наоѓа на 150 метри оддалеченост од центарот на Банско и 800 метри од  Гондола лифтот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.