Мапа

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA Слики и Видеа

Локација
Хотелот обезбедува соба за багаж во секој апартман или вила.
До жичарата има околу 2км која има бесплатна шатл служба од хотелот.
Центарот на Боровец е на околу 1,5км.
Бесплатен паркинг е достапен во хотелот се до пополнување на местата.
Концепт за исхрана
Гостите можат да уживаат во регионални и балкански јадења во ресторанот и барот.
Различен избор на вина, коктели и кафе се достапни овде.
Сместување
Сите апартмани и вили имаат дрвени предмети и подови и сопствени бањи со папучи и предмети за хигиена.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
Health Care
Современата СПА област се наоѓа во главната зграда и може да се пофали со загреан базен на затворено, топла када и сауна.
Има и различни типови на масажи и третмани за убавина.

За хотелот:
Хотелот е сместен во планинското одмаралиште Боровец на 1,350м надморска височина.
Секоја соба е модерно украсена и има балкон и бесплатен интернет.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.