Мапа

ELITSA Family Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ELITSA Family Hotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- џакузии
- парна бања 
- сауна 
- креветче за бебе ( на барање ) 
- безжичен интернет 
- паркинг ( надворешен )


Со доплата : 
- масажа 
Услови за деца
Деца :  Туристите помеѓу:  3 - 6,99 и 7-13,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 

Локација
Локација : 600 метри од Гондола лифт, 20 метри од центар. 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Капацитет за сместување : 1 зграда -  3 споредни згради 

 Соби : 
- 10 двокреветни соби стандарди 
(20 m², max. 2+1/3 лица) 
- 2 еднокреветни соби 
(15 m², max. 1 лице ) 
- 7 двокреевтни соби лукс 
(25 m², max. 3+1/4 лица)
- 1 пентхаус 
(40 m2, max 4/2+2 лица ) 
Пансион
Услуга : 
1. Ноќевање со појадок -BB (breakfast - buffet or menu)
2. Појадок и вечера (полупансион) - HB (breakfast and dinner - buffet or menu). 

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2003 година и е реновиран во 2018 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.