Мапа

ELA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ELA Слики и Видеа

Дополнителни информации
За тие коишто сакаат да останат во добра форма хотелот нуди добро опремен фитнес центар.
По тренингот гостите може да се релаксираат со освежителен пијалок во барот или свежо приготвено јадење во ресторанот на хотелот.
Исто така гостите може да користат бесплатно ски гардеробер и да добијат и попуст за изнајмување на ски опрема.
Сместување
Сите соби во хотелот се опремени со приватна бања, фен, кабловска ТВ, телефон, минибар и изолирани прозорци.
Некои од собите имаат и простор за седење.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Боровец, и е на 50 м од гондола лифтот и нуди луксузни удобности, вклучувајќи сауна и парна бања и третмани за масажа.
Собите имаат бесплатен интрнет пристап и кабловска ТВ.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.