Мапа

EDELWEISS BOROVETS HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

EDELWEISS BOROVETS HOTEL Слики и Видеа

Локација
Врвот Мусала е на 19км од хотелот, додека аеродромот во Софија е на 67км.
Концепт за исхрана
Појадок на шведска маса се служи секој ден во хотелот.
Free Services for You
Бесплатен интернет е достапен во лоби барот на хотелот.
Сместување
Собите се опремени со ергономски кревети и со ТВ со рамен екран.
Со приватна бања, собите во хотелот имаат и систем за греење кој ги исполнува највисоките модерни стандарди.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на кратко растојание од ски стазата во Боровец.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.