Мапа

DAFOVSKA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

DAFOVSKA Слики и Видеа

Facilities
• ресторан
• лоби бар
• Wi-Fi во целиот хотел (бесплатно)
• Сеф (доплата)
• продавници
• перење алишта, пеглање (се доплаќа)
• пегла (бесплатно)
• чуван паркинг (со доплата)
• паркинг -до пополнување на места (необезбеден)
• миленици не се дозволени
Услови за деца
 Туристите на возраст помеѓу 3 - 13,99 години од хотелот се сметаат за деца.
Карактеристики за соба
• кабловска телевизија
• телефон
• Wi-Fi (бесплатно)
• балкон
• бања со туш / када, фен, крпи
• покривка на подот - тепих
• средување на просторијата - секој ден
• промена на постелнина - двапати неделно
• промена на крпи - двапати неделно
• дополнителен кревет ( кревет на спуштање)
Winter Services
СКИ:
• шатл-бус до лифтот - Ски центар 2 (бесплатно)
Спорт и рекреација
Дополнително се наплаќа
• масажа
• џакузи
• сауна
• парна бања
Сместување
• 5 + 2катница • 1 лифт • 31 стандардни двокреветни соби (26 - 34м2) • 9 апартмани со 1 спална соба (максимум 2 + 2, 50м2).
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
Пансион
HB (бифе).
Home Location
GPS координати: 41.658282000000000 , 24.699200000000000

Home Child
• бебешко креветче (бесплатно)
• столче во ресторанот (бесплатно)
За хотелот:
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: хотелот е изграден во 2007 година.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.