Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Cook's Club Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Cook's Club Слики и Видеа

Краток опис
Cook's Club Sunny Beach Hotel се наоѓа во близина на продавници, супермаркети, ресторани и на 400 m од плажа. 
Исто така, на неколку минути пеш од хотелот има многу барови и клубови на плажа, вклучувајќи ги познатите Cacao Beach и Bedroom Club.
Плажа
Најблиската плажа се наоѓа на 400 m. 
Локација

Хотелот се наоѓа на 3 km од центарот на Сончев Брег, 2,5 km од центарот во Несебар, 500 m од Cacao Beach, 4 km од Action Aqua Park и 25 km од аеродромот во Бургас. 

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат клима уред, ТВ со рамен екран со кабловски канали, балкон, мини фрижидер, бања со када/туш кабина и тоалет и фен.

Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок. 
За хотелот:
Cook's Club Sunny Beach Hotel нуди 24h рецепција, бесплатна Wi-Fi конекција, сауна, фитнес центар, внатрешен и надворешен базен со лежалки и приватен паркинг со доплата на лице место.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.