Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Class Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Class Hotel Слики и Видеа

Локација
Националниот парк Бутринт е на 3,6км од хотелот.
Важни информации

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Сместување
Собите имаат гардеробер, биро, ТВ со рамен екран и бања. 

General Warning

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок. 
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Ксамил, на 50 м од плажата Ксамил и има ресторан, бесплатен сопствен паркинг и бар. 
Тој е на околу 700m од Ксамил Бич 7 и исто така на 800m од плажата Бора Бора и исто така нуди бесплатен интернет.
Хотелот располага и со семејни соби.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.