CARIBBEAN WORLD CEDRIANA Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

CARIBBEAN WORLD CEDRIANA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Плажа
Песочната плажа се наоѓа на 300м од хотелот. Чадори, лежалки - бесплатно, пешкирите се обезбедени на депозит.
Карактеристики за хотелот
главен ресторан
базени (внатрешен базен 15.11-31.03)
барови
мини аквапарк (3 тобогани за возрасни + 3 за деца)
тераса за сончеви бањи
Дополнителни информации
Последно ажурирање на информацијата /08.02.2023/
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.
За хотелот:
Зградата е изградена во 1993 година, хотелот последен пат е реновиран во 2015 година. Вкупната површина на хотелот е 2,8 хектари.

CARIBBEAN WORLD CEDRIANA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.