Мапа

BREZA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BREZA Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Достапен е бесплатен паркинг, по достапност на места.
Дополнителни информации
Во хотелот гостите можат да користат финска сауна и амам бесплатно, додека масажа е со дополнителна доплата.
Изнајмување на ски опрема и на ски гардеробер со дополнителна доплата.
Достапни се и детско катче и детско игралиште.
Сместување
Сите соби во хотелот располагаат со ЛЦД ТВ со кабелски канали, телефон и бања со када или туш.
Некои од собите имаат и балкон.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
За хотелот:
Хотелот Бреза се наоѓа на планинското одморалиште Боровец, и е помеѓу 2 скијачки патеки за деца и на 2 минути пешачење од Гондолата.
Toj е поставен во алпски стил и има лоби бар, ресторан и тераса со скара.
Бесплатен интернет е достапен на јавни места во хотелот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.