Мапа

BOR Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BOR Слики и Видеа

Спорт и рекреација
Бесплатен интернет е достапен во лобито на хотелот, како и маса за билјард.
Велосипеди или Ски опрема може да се изнајмат во хотелот.
Достапен е бесплатен приватен паркинг.

Дополнителни информации
Достапна е 24 часовна рецепција.
Гостите може да уживаат во поглед кон градините и густите шуми од тарасата.
Сместување
Собите се опремени со  балкон и купатило, како и сателитска ТВ и фрижидер.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
За хотелот:
Се наоѓа во стариот центар на Боровец, и ужива на тивка локација на само 600 м од жичарата. 
Хотелот има и наргиле бар и ресторан кој нуди вклучена храна или a la carte мени. Овозможен е бесплатен трансфер до ски лифтот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.