Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

BEST WESTERN PLUS Premium Inn Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BEST WESTERN PLUS Premium Inn Слики и Видеа

Локација
Стариот град во Несебар е оддалечен 5 km од хотелот, а плажата Cacao Beach 2.1 km. Најблискиот аеродром е аеродромот во Бургас, кој се наоѓа на 30 km од хотелот. 
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат клима уред, телефон, бања со фен, ТВ со рамен екран со сателитски канали, сеф и електричен бокал за вода. 

Пансион
Хотелот работи на Bed and breakfast, Half Board и All Inclusive концепт.
За хотелот:
Best Western PLUS Premium Inn се наоѓа во срцето на Сончев Брег, на 100 m од центарот и 150 m од плажата.
Хотелот има загреан надворешен базен со тобогани, детски базен, лежалки и чадори , бесплатен паркинг и казино.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.