Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

BELVEDERE HOLIDAY CLUB Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BELVEDERE HOLIDAY CLUB Слики и Видеа

Сместување

Капацитет : 3 згради / 6 споредни згради / 9 лифта

Тип на соба : 
1. Апартман со една спална соба - 79 соби ( макс
. 2+2 лица, 55 m² ) 
2. Апартман со две спални соби - 29 соби ( макс. 4+2 лица, 85 m²).


Пансион

Услуга : 
1. Полупансион - HB (breakfast and dinner)
2. Полн пансион -  FB (breakfast, lunch and dinner) - menu or buffet.
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2009 година и реновиран во 2014 година. Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.