Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

BARIAKOV Family Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BARIAKOV Family Hotel Слики и Видеа

Сместување
Семејниот хотел Баријаков обезбедува соби со кабловска телевизија и фрижидери. Секој има сопствено купатило со фен. 
За хотелот:
Со поглед на планините Пирин, овој хотел е на 150 метри од  гондолата во Банско. Опции за релаксација вклучуваат сауна и масажа.
Исто така постои и ски училиште на лице место, и бесплатен Wi-Fi пристап  во хотелот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.