"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

BANSKO Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- креветче за бебе - на барање 
- безжичен интернет - во лоби бар Со доплата : 
- масажа 
- пинг понг 
- билијард
- мини бар
Услови за деца
Политика за деца : 
Туристите помеѓу 2 и 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 

Локација
Локација : 1,4 километри далеку од Гондола лифтот и 350 метри од центарот на Банско. 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување

Капацитет : 
1 зграда/ 4 споредни згради/ 2 лифта 

Тип на соба : 
- Стандардна соби - 27 соби ( макс. 2+1/3 лица, 20-23 m² ) 
- Делукс соби - 12 соби ( макс. 2+1/3 лица, 23-25 m² )
- Апартмани - 7 апартмани ( макс. 2+2/3+1 лица, 40-45 m² ) 
- Мазонетти - 7 соби ( макс. 2+2/3+1 лица, 40-45 m²). 

Пансион

Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера )HB (breakfast and dinner – buffet).

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2004 година и е реновиран во 2011 година. 
BANSKO Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.