Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

BALKAN JEWEL RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

BALKAN JEWEL RESORT Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен  
- надворешен базен ( летна сезона ) 
- безжичен интернет 
- фитнес  центар
- џакузии
- сауна 
- парна бања 
- релакс зона 
- шах
- пинг понг 
- паркинг ( гаража ) Со доплата : 
- масажа 
- билијард 
Услови за деца
Политика за деца :
Туристите помеѓу : 5- 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 15 километри далеку од Гондола лифтот во Банско. 

Дополнителни информации
Миленичиња се дозволени -  со доплата на лице место , до максимално 5 килограми.  
Сместување
Капацитет : 6 згради/ 6 споредни згради / 6 лифта

Тип на соби : 
1.Студиа - 35 соби ( макс.2 лица ) 
2.Апартман со една спална соба - 103 соби ( макс.2+2/4 лица)
3. Апартман со две спални соби - 22 соби ( макс. 4+2 /6 лица )
4. Апартман со две спални соби за лица со посебни потреби - 1 соба Пансион
Услуга : 
1. Наем на соба - 
RO (no meal) 
2. Ноќевање со појадок-  
BB (breakfast) 
3. Полупансион ( појадок и вечера ) - 
HB (breakfast and dinner) - buffet or menu.


За хотелот:
Хотелот е изграден во 2005 година. 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.