Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

ASTERA BANSKO COMPLEX & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ASTERA BANSKO COMPLEX & SPA Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- надворешен базен 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања 
- аква парк 
- турска бања 
- Хаммам 
- џакузии
- шах
- паркинг ( надворешен ) 
- безжичен интернет ( во целиот хотел ) 
- креветче за бебе - на барање Со доплата : 
- пинг понг 
- билијард 
- куглање
- масажа
Услови за деца
Политика за деца : 
Туристите помеѓу : 3 - 12,99 години се сметаат за деца во овој хотел. Локација
Локација : 1 километар од центарот на Банско и 200 метри од Гондола  лифтот. 

Локација :   8 Strajite Str., 2770 Bansko, Bulgaria 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Капацитет : 2 згради / 5 спордни згради / 4 лифта 

Тип на соби : 
- двокреветни -  93 соби ( макс. 2+1/ 3 лица, 18-20  m² )
- апартман со една спална соба  ( макс. 2+2/3+1 лица, 35-50 m² ) 
- апартман со две спални соби ( макс. 4+2/5+1/ 6 лица, 160 m²)
- апартман со три спални соби 
Пансион
Услуга : 
1. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner)
2. Полн пансион ( појадок, ручек и вечера ) - FB (breakfast, lunch and dinner).
За хотелот:

Астера Банско Апарт хотел  претставува туристички комплекс и СПА центар кој  се наоѓа на само 200 метри од Гондола лифтот  во Банско и нуди комплетно опремен спа центар,ски бар и бесплатен безжичен интернет на јавни места. Спа Центарот на Хотел Астера има оддел за психо и ароматерапија. Хотелот располага со фитнес центар, џакузи,  детски дел со аква парк, парни бањи, внатрешен и надворешен базен. 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.