Мапа

ASPEN GOLF SKI & SPA Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ASPEN GOLF SKI & SPA Aparthotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен
- надворешен базен 
- фитнес центар 
- сауна парк ( 2 типа на суна - релкас зона/ парна бања) 
- креветче за бебе - на барањеСо доплата : 
- билијард
- солариум 
- масажа
- пинг понг 

Услови за деца
Политика за деца : Туристите помеѓу : 6-11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација
Локација : 12 километри далеку од центарот на Банско и на 10 километри оддалеченост од Гондола лифтот. Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување

Капацитет :  1 зграда со 12 одделни влезови ( само 4 имаат топла врска со Спа центарот и ресторанот) / 4 споредни згради/ 12 лифта 


Тип на соби : 
1. Стандардни и Делукс студиа - 73 соби (макс. 2+1/3 лица, 35 m²)
2 . Апартман со 1 спална соба / Делукс апартмани (макс. 2+2/4 лица, 70 m²)
3. Апартман со 2 спални соби / Делукс апартмани  ( макс . 4+2/6 лица, 85 m²)Пансион

Услуга : 
1. Ноќевање со појадок - BB (breakfast),
2. Полупанисон ( појадок и вечера ) -   HB (breakfast and dinner)
3. Полн пансион ( појадок, ручек и вечера) - FB (breakfast, lunch and dinner). За хотелот:
Хотелот е изграден во 2007 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.