Мапа

ASPEN Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ASPEN Aparthotel Слики и Видеа

Услови за деца
Политика за деца : Туристите помеѓу : 0 -11,99 години се сметаат за деца во хотелот. 
Дополнителни информации
 Миленичиња се дозволени - со доплата на лице место. 

Сместување

Капацитет : 5 згради / 1 лифт 

Тип на соби : 
1.Студио - 2 студиа ( макс. 2+1/3 лица, 38 m2 )
2. Апартман со една  спална соба - 31 соба ( макс. 2+2/3 +1/4 лица , 55 m2 ) 
3. Апартман со две сплани соби - 6 соби ( макс. 4+1/5 лица, 80 m2 ) 

Пансион

Услуга : 
Полупансион  ( појадок и вечера ) - HB (buffet breakfast and dinner on menu).

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2009 година и е реновиран  во 2016 година. Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.