Мапа

Aphrodite Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Aphrodite Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
 Бесплатна WiFi е достапна низ целиот хотел
Сместување
Собите имаат климатизација и минибар.
Food
Ресторанот во хотелот служи бугарска кујна и специјалитети од риба, како и традиционална европска кујна. Постои тераса на отворено со поглед кон морето.
За хотелот:
Хотелот Aphrodite се наоѓа јужната плажа на Несебар со поглед кон морето. Стариот град на Несебар е на 15 минути пешачење каде гостите на хотелот можат да посетат разни ресторани, кафулиња, дискотеки и ноќни клубови. Најпопуларното бугарско одморалиште - Сончев брег е оддалечено само 3 км. Трансфер до аеродромот во Бургас или аеродромот во Варна е достапен на барање.
Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.