Мапа

ANELI Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

ANELI Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- безжичен интернет 
- паркинг ( надворешен ) 
- креветче за бебе ( на барање ) 
- детско мени во ресторан


Со доплата : 
- билијард 

Услови за деца
Услови за деца :  Туристите помеѓу : 3 - 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 

Локација

Локација : 250 метри од центарот на Банско и 1,8 километри далеку од Гондола лифтот. 

Дополнителни информации
Минимум престој :  5 ноќи во период : 20.12.2019-03.01.2020
Миленичиња не се дозволени. Сместување

Капацитет : 
4 згради 

Тип на соби : 
- двокреветни-  6 соби (макс. 2 лица)
- двокреветни со дополнително легло - 5 соби  
- двокреветни со дополнително легло - 5 соби   (макс. 3 лица)
- апартман со 1 спална соба ( макс.4 лица ). Пансион
Услуга :  
1.  ноќевање со појадок - BB (buffet breakfast)
2.  полупансион ( појадок и вечера)-  HB (buffet breakfast and dinner on set menu). 


Hotel Detail
Најава во хотел :  после - 14.00 часот. 
Одјава од хотел : до 12.00 часот.
За хотелот:
Хотелот е изграден во 1994 година и е последно реновиран во 2019 година. 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.