Мапа

Amira Boutique Residence Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Amira Boutique Residence Hotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- бесплатен паркинг на страната од хотелот
- безжичен интернет 
- спа центар
-  фитнес центар
- сауна
- хамам


Со доплата : 
- масажа 
- перална 
- школа за скиење 
Локација
Локација :  10 Strazhite Street, 2770 Bansko, Bulgaria
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Собите располагаат со : 
Приватна бања, целосно опремена бања, телевизор, телефон, бокал за вода. Супериор собите може да имаат и џакузии. 

За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Банско  на 400 метри од Гондола лифтот. Хотелот Амира има прекрасен спа центар, поглед кон планина и гостите можат да уживаат во преубавиот оброк во ресторанот. 
Хотелот располага и со приватен бесплатен паркинг, за кој не е потребно претходна резервација. 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.