Мапа

Amfibia beach Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Amfibia beach Слики и Видеа

Плажа
Оддалеченост од плажа : На сама плажа 
Плажа : Песочна 
Лежалки за на плажа : Со доплата на лице место
Чадори за на сонце : Со доплата на лице место
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Паркинг - Со доплата на лице место
Интернет во собите- Со доплата на лице место
Интернет на рецепција - Бесплатно
Сместување

Тип на соби : 
1. Стандардни двокреветни соби ( максимално 2+1 лице)
2. Делукс двокреветни соби ( максимално 2+1 лице)
3. Трокреветни соби ( максимално 3 +1 лице)
4. Фамилијарни соби ( максимално 4 +1 лице)
5. Мазонети ( максимално 4+1 лице)

Пансион

Сместување на база : 
1. Ноќевање со појадок ( појадок)  - ВВ ( bed and brekfast)
2. Полупансион (појадок и вечера)  - НВ (half board ) 
3. Полн пансион ( појадок, ручек и вечера)  - FB ( full board)За хотелот:

Хотелот Амфибиа  се наоѓа на јужниот дел од познатиот ресторт Black Sea во Сончев Брег, близу до градот Несебар, еден од постарите градови во Европа.  Надворешениот базен на хотелот е бесплатен, исто така во хотелот има бесплатен безжичен интернет. Плажата Какао е на 450 метри далечина. 

Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.