Мапа

Amaris Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Amaris Слики и Видеа

Плажа
Оддалеченост од плажа : 300 метри. 
Плажа : Песочна
Лежалки за на плажа : Со доплата на лице место. 
Чадори за сонце : Со доплата на лице место. 
Локација
Локација : Хотелот се наоѓа 400 метри од центарот. 
Адреса : Sunny Beach West, 8240 Sunny Beach, Bulgaria 
Сместување

Тип на соба : 
- Двокреветни соби - 124 соби ( максимално 2+2/3 лица)
- Големи двокревети соби - ( максимално 2+2/3 лица)
- Трикреветни соби - ( максимално 3 лица ) Пансион
Сместување на база : Се вклучено ( All inclusive) 

Во главниот ресторан :
појадок - 08:00 до 10:00 часот
ручек - 12:00 до 14:00 часот
попладневни закуски- 15:00 до 16:00 часот 
вечера - 18:30 до 20:30 часот
Барот од 10:00 до 22:00 часот
За хотелот:
Хотелот Амарис на 400 метри од центарот на Сончев Брег, 300 метри од плажа. 
Близу до хотелот Амарис се наоѓа диско комплекс, супермаркет, банка,  центар за здравје, велосипед и други активности. 
Хотелот располага со бесплатен паркинг. 
 Бесплатен интернет во целиот хотел. 
Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.